Про щастя. И две (?) большие разницы
Із браз форума mundo.ru:
У моей хорошей знакомой в её 23 года пятеро детей, все от разных отцов,ни с одним в браке она не состоит, нигде не учится, перебивается на подачки от родных . Не сомневаюсь,что и сейчас она снова беременна. По её понятиям всё у них хорошо - все сыты, одеты, обуты, старшие учатся, она счастлива,реализована, жизнь удалась... По нашим понятиям - эта семья на краю бедности, мама рожает неразумно, детям нечего дать итд С тех пор,как мы знакомы с этой симпатичной семьёй, я уже не смотрю на такие картинки лишь с предвзятым осуждением. У них своё счастье. Унас своё...
no subject
Alles ist relativ
Так что не знаю, что и где главное. У них свое счастье. У нас свое :о) Кто из ху, и в каком случае - см. subject :o)
Re: Alles ist relativ
no subject
no subject
Как-то мне пришлось заночевать в гостях у очень бедной семьи в очень бедной фавеле Сальвадора, где у улиц нет названий, дверью в дом служит отодвигающаяся вручную доска, нет канализации, шкафами служат старые тряпичные сумки, на обед на 8 человек делят одного цыплёнка и кастрюлю холодного риса – не греют вчерашний чтобы сэкономить газ, а в метровых комнатушках спят по несколько человек. Оговорюсь, это экстремальная нищета, которую в больших городах ещё надо поискать. В ту ночь за картонной стенкой рожала очередного ребёнка молодая мать того семейства. На утро, слабенькая и усталая, она держала у груди малышку и лепетала: «Добро пожаловать в семью, малыш. Может, когда-нибудь ты простишь маме её нищету и безграмотность.…» Мне тогда совсем не приходило в голову, что она виновата в своём образе жизни, верите? Что-то не в порядке в стране, если в 21-ом веке рожают как «тёмные» по неграмотности…
no subject
Як на мене в пошуках себе людина, рано чи пізно, приходить до "сродної праці".
Тому ці справжні люди викликають повагу. І радість, що не все на світі зіпсовано-загазовано.
no subject
no subject
Скажу чесно, думаю про це щодня. Але приклад Фр.А - індивідуальний. Його досвід специфічний. Якби він знімав документалки про своє життя, власним коштом, чи це не було б суперово? було б. але тоді він мусив би мати контакт із соціумом. мусив би "здобувати активи". зараз я у пошуку такої моделі існування коли цей контакт не зв"зує тобі руки. І виглядає лише як дотики різних світів.
no subject
no subject
no subject
щасливої дороги!
no subject
Плюс, зауваж, тоді не було масової любові до мильних телесеріалів:)
no subject
ні, вчення самі собою не утворюються. так, на їх створення, розкрутку і підтримку покладаються усякі ресурси. "зерно правди" проростає залежно від навколишнього середовища: якщо його "кинути" десь у сахарах-каракумах, то прийдеться не тільки поливати, і взагалі не відомо що виросте. не кажучи уже про якість зерна, способів кидання і етс. замість мильних опер були інші (відповідні тому часу) хліби і видовища.
про піар і само-піар (знову дуже імхо):
є різниця між експедиціями Кусто і "вченнями". є різниця між розкруткою "вчення" само-піаром (вибирай любу секту і аналізуй її "історію релігії" - будеш мати аналог "документалки про власне життя") і "сіянням куда треба".
привіт :о)
про каталізатор
Так що маємо багато нестиковок: сумнівної якості справжність (особливо, справжність дітей-убивць), сумнівна повага, і взагалі - ті, про кого вище, вони ж мешканці мегаполісу, дуже загазованого.
Думаю, ти сплутав різні речі. Як, наприклад, просте і без надлишків життя людей у далеких від цивілізації місцях (хоч би і в віддалених селах Карпат) і бідність мегаполісів.
Хоча, для мене дуже великим одкровенням було дізнатись, якими скотами (прямо і переносно) можуть бути ті, до кого, здавалось би, це не мало липнути - індіанці (місцеві) у далеких від мегаполісів поселеннях. І якими "чистими" можуть бути індіанці (і не тільки), які живуть зі всією зручністю цивілізації. Але це інша історія.
Словом, мораль сей басни такова (імхо), що ті, хто живуть у бідності (особливо, озвірілій бідності мегаполісів) не обов"язково "справжні люди". Справжні люди вони тому й справжні, що залишаються такими незалежно від ситуації.
Про "що доброго в цивілізації" іншим разом. Тезисно - багато. І багато поганого. Так само, як, наприклад, у будь-якій релігії. Залежить, для чого її використовувати.
Re: про каталізатор
Re: про каталізатор
із чим погоджуюсь - з тим, що бідніші переважно мають і "бідніші" маски, не такі complicated, як багатші. тому набагато легше розпізнати, що за тою маскою, і відповідно - що від людини чекати, і відповідно - як узгодити свої подальші дії із попереднім, і відповідно - не обольщаться помилковими сподіваннями. тому - відповідно - і досвід спілкування із такими людьми простіший. не думаєш, вистрілить він тобі в голову чи, може, як з ним побалакати і він усміхнеться, то, значить, не вистрілить, а точно знаєш - якщо почнеш умнічати, то вистрілить. так що даєш гроші і їдеш далі. усе просто...
Re: про каталізатор
no subject
no subject
no subject
no subject