http://lanthilda.livejournal.com/ ([identity profile] lanthilda.livejournal.com) wrote in [personal profile] lanthilda 2007-02-09 07:18 pm (UTC)

Осокоре:
1. Якщо маєш якісь матеріали про кореляцію задоволення життям (щастя, недепресивного мислення), будь-ласка, дай адресу. Мені досі теоретично відомо наступне:
- (http://en.wikipedia.org/wiki/Happy_Planet_Index) Там про index of human well-being and environmental impact. Розписано, що як і звідки. Однією із трьох змінних є суб"єктивне задоволення життям. У першій десятці - країни Центр.Америки.
- (http://rating.rbc.ru/article.shtml?2006/07/12/26337377) Оцінка щасливості країн. Перша Венесуела, друга Нігерія і т.д.
+ можу додати із особистого досвіду: принаймі, в Бразилії, де люди живуть, по-перше, у перманентній кримінальній небезпеці, по-друге, це країна Третього світу як не як, я досі не побачила, як практично впливає побутовий рівень на депресивність мислення. В Німеччині зі всіх сторін чула слово "стрес" і бачила кислі фізіономії (більшість).

2. Тепер подивись на побудову фрази: покращилось життя - чиє? покращилось що саме у житті? Якби цьому підлеглому сказати "виріс ВВП" і "ринок насичився товарами", то він би це трактував як "виріс ВВП" і "ринок насичився товарами". Йому ж сказали "покращилось життя" - усе, решта пішло мимо кассы, бо у нього життя не покращилось. Так само сказали "всі діти хворі" - усе, далі цифри не цікавлять.

Йдеться не про брехання, що все добре, а про реальне висвітлення ситуації. І ще - спробуй включити похоронний марш або якусь трагічну пісню, і після того піди на співбесіду по роботі...

Post a comment in response:

This account has disabled anonymous posting.
If you don't have an account you can create one now.
HTML doesn't work in the subject.
More info about formatting